Пошук по сайту

€51.46
$44.91

+24 Київ

Політика

Добкін піде в мери Харкова як самовисуванець 

Ексмер Харкова Михайло Добкін балотуватиметься на виборах мера міста як самовисуванець. Про це Добкін повідомив журналістам під час вшанування на Меморіалі Слави в Харкові пам'яті загиблих у Другій світовій війні, повідомляє "Укрінформ".

"Я буду самовисуванцем від харків'ян", – зазначив Добкін.

За його словами, власної партії у нього зараз немає: "Це вибори мера, тому політичні партії не йдуть. Вони можуть висунути свого кандидата на пост мера або підтримати когось із самовисуванців".

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати