Пошук по сайту

€51.46
$44.91

+20 Київ

Суспільство

Більшість Рівного залишилася без світла через аварію 

У другій половині дня 25 жовтня більша частина Рівного залишилася без світла через аварію на підстанції. Про це повідомив мер Рівного Олександр Третяк у Telegram.

Мер зазначив, що енергетики працюють над розв'язанням проблеми.

Через аварію дотримання графіків вимкнень і під'єднань залишається під питанням. Третяк закликав жителів із розумінням поставитися до ситуації та максимально зменшити споживання електрики.

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати