За його словами, із ними далі проводять роботу, тобто відбувається добір їм вакансій і допомога для потрапляння потім у свій підрозділ. "Це насправді класно, тому що це показує великий потенціал власне жінок в армії", – сказав Бежевець.
За його словами, буває й так, що жінки приходять у центри рекрутингу, щоб дізнатися про вакансії для своїх родичів-чоловіків.
Загалом у центри звернулося понад 10 тис. людей, розповів Бежевець. За словами представника міноборони, дедалі більше людей іде в ЗСУ як добровольці, а не за повістками. Він також зазначив, що людина, яка отримала першу повістку, може звернутися не в ТЦК, а в рекрутинговий центр і влаштуватися в конкретний підрозділ.