У Коломийську дитячу лікарню доправили жителя району 2005 року народження з діагнозом "анафілактичний шок внаслідок укусу змії".
У селищі Осмолода дитину 2009 року народження вкусила змія за праву руку. Ще один випадок стався в Івано-Франківському районі на дитячому майданчику, змія вкусила підлітка 2005 року народження. Обох постраждалих госпіталізували в обласну дитячу клінічну лікарню.
Напередодні, 7 липня, у Львівській області змія вкусила хлопчика 2012 року народження, він потрапив у реанімацію.