$39.58 €42.26
weather +9 Київ

Чемпіонат світу з футболу 2018. Росія виграла в Єгипту

Чемпіонат світу з футболу 2018. Росія виграла в Єгипту Повернення Салаха не допомогло єгиптянам

Хазяйка світової футбольної першості збірна Росії здобула другу перемогу на груповому етапі.

Збірна Росії з рахунком 3:1 виграла в команди Єгипту в матчі групи А чемпіонату світу з футболу, повідомляє офіційний сайт змагань.

Матч пройшов у Санкт-Петербурзі.

Перший тайм приніс нульову нічию.

Практично відразу після поновлення гри після рикошету від єгиптянина Ахмеда Фатхі м'яч влетів у ворота його команди – 1:0.

Після точних ударів Дениса Черишева (59-та хвилина) й Артема Дзюби (62-га) рахунок збільшився.

На 73-й хвилині лідер єгипту Мохаммед Салах, який проводив перший матч після травми, яку він дістав у фіналі Ліги чемпіонів, реалізував пенальті – 3:1.

Отже, Росія набрала шість очок із різницею м'ячів плюс сім і практично забезпечила собі вихід у плей-оф.

Єгиптяни програли другий матч на чемпіонаті.