$39.78 €42.38
weather +3 Київ

Чемпіонат світу з футболу 2018. У плей-оф Португалія гратиме з Уругваєм, Іспанія – з Росією Роналду бідкається після незабитого пенальті

Іспанці зіграли внічию з Марокко – 2:2 і посіли перше місце у групі В. Португалія не змогла обіграти Іран – 1:1.

На чемпіонаті світу з футболу зіграно матчі третього туру у групі В. У Саранську Португалія зустрічалася з Іраном, одночасно в Калінінграді Іспанія зустрічалася з Марокко.

Чемпіони Європи, португальці, повели в рахунку наприкінці першого тайму, повідомляє офіційний сайт турніру. Відзначився Рікарду Куарежма (45-та хвилина).

На 53-й хвилині голкіпер збірної Ірану Аліреза Бейранванд парирував пенальті, пробитий Кріштіану Роналду.

Азіатські футболісти відігралися на 90 плюс 3-й хвилині. Карім Ансаріфард реалізував 11-метровий – 1:1.

Цей м'яч не допоміг іранцям потрапити в 1/8, але позбавив португальців першого місця у групі. У паралельній грі Іспанія, яка поступалася марокканцям 1:2, відігралася в компенсований час.

М'ячі в матчі Іспанія – Марокко забивали: Халід Бутаїб (0:1, 14-та хвилина), Іско (1:1, 19-та хвилина), Юсеф Ен-Несірі (1:2, 81-ша хвилина), Яго Аспас (2:2, 90 + 1-ша хвилина).

Остаточне положення команд у групі таке:

1. Іспанія – 5 очок, різниця – 6:5.

2. Португалія – 5 очок, різниця – 5:4.

3. Іран – 4 очки, різниця – 2:2.

4. Марокко – 1 очко, різниця – 2:4.

Іспанці зустрінуться в 1/8 фіналу зі збірною Росії, яка посіла друге місце у групі А. Суперниками португальців будуть футболісти Уругваю.