$39.53 €42.30
weather +12 Київ

Чемпіонат світу з футболу. Данія виграла у Перу

Чемпіонат світу з футболу. Данія виграла у Перу Єдиний м'яч забив Поульсен

Поєдинок чемпіонату світу з футболу між збірними Данії та Перу завершився перемогою команди з Європи з рахунком 1:0.

На чемпіонаті світу з футболу у групі С збірна Данії з рахунком 1:0 виграла у збірної Перу. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Поєдинок проходив на стадіоні російського Саранська (Мордовія) у присутності 40,5 тис. глядачів.

Єдиний м'яч було забито на 59-й хвилині після контратаки данців. Відзначився Юссуф Поульсен.

На 49-й хвилині матчу перуанець Крістіан Куева не реалізував пенальті, вдаривши вище воріт. 11-метровий удар суддя призначив після перегляду відеоповтору.

Раніше в групі C Франція обіграла Австралію з рахунком 2:1. Після першого туру в групі лідирують французи і данці, у них по три очки.

Наступний тур у групі C заплановано на 21 червня. Франція зіграє з Перу, а Данія – з Австралією.