$39.60 €42.44
weather +9 Київ

ЧС 2018. Бельгія і Туніс забили сім м'ячів на дві команди

ЧС 2018. Бельгія і Туніс забили сім м'ячів на дві команди Бельгійці забили п'ять м'ячів

Збірна Бельгії на чемпіонаті світу з футболу розгромила збірну Тунісу з рахунком 5:2.

У матчі групи G на чемпіонаті світу з футболу в Росії збірна Бельгії виграла у збірної Тунісу з рахунком 5:2. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Поєдинок проходив у Москві.

На 20-й хвилині рахунок уже був 2:1 на користь бельгійців. Спочатку Еден Азар реалізував пенальті на 6-й хвилині, потім його співвітчизник Ромелу Лукаку забив другий м'яч. На 18-й хвилині Ділан Бронн скоротив відставання в рахунку до мінімуму.

У компенсований час першого тайму Лукаку забив знову, цього разу з гри. 3:1.

У другому таймі Азар також оформив дубль (53-тя хвилина). А наприкінці поєдинку забили бельгієць Міші Батшуаї і тунісець Вахбі Хазрі.

Набравши шість очок після двох матчів, збірна Бельгії очолила турнірну таблицю. Сьогодні відбудеться другий поєдинок групи, в якому зіграють Панама та Англія.