$39.22 €42.36
weather +15 Київ

ЧС 2018. Франція обіграла Уругвай і вийшла в півфінал

ЧС 2018. Франція обіграла Уругвай і вийшла в півфінал У півфіналі Франція зіграє з переможцем матчу Бразилія – Бельгія

У Нижньому Новгороді визначився перший півфіналіст чемпіонату світу з футболу. Ним стала збірна Франції, яка обіграла в 1/4 фіналу збірну Уругваю.

6 липня на чемпіонаті світу з футболу відбувся матч 1/4 фіналу, у якому збірна Франції обіграла збірну Уругваю з рахунком 2:0. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Гра відбувалася в Нижньому Новгороді на стадіоні "Нижній Новгород".

Перший м'яч забив Рафаель Варан після подачі зі стандарту на 40-й хвилині. На 61-й хвилині після помилки голкіпера суперників перевагу Франції подвоїв Антуан Грізманн.

У півфіналі Франція зіграє з переможцем матчу Бразилія – Бельгія, який відбудеться сьогодні в Казані. Початок зустрічі о 21.00.