$39.72 €42.81
weather +13 Київ

"Динамо" не зуміло переграти "Олександрію" й ускладнило завдання вийти в Лігу чемпіонів Гра відбувалася на стадіоні в Олександрії

В українській Прем'єр-лізі київське "Динамо" не змогло виграти третій матч поспіль. У виїзному матчі проти "Олександрії" зафіксовано результат 2:2.

12 липня у черговому турі української Прем'єр-ліги київське "Динамо" зіграло внічию з "Олександрією" на полі суперника. Про це повідомив сайт київської команди.

"Олександрія" двічі забивала з пенальті, їх на 23-й і 89-й хвилинах реалізував Максим Третьяков.

"Динамо" теж забило два м'ячі, в обох випадках – на 63-й та 75-й хвилинах відзначився Беньямін Вербич.

Після поєдинку головний тренер киян Олексій Михайличенко заявив, що "якби треба було  – був би і третій" пенальті.

Донецький "Шахтар" достроково став чемпіоном УПЛ, у цьому турі з рахунком 4:2 обіграв на виїзді чернігівську "Десну", а луганська "Зоря" перемогла "Колос" із Ковалівки – 2:0.

За два тури до завершення чемпіонату друге місце, що дає змогу грати в Лізі чемпіонів, посідає "Зоря". У "Динамо" на очко менше і третя позиція в турнірній таблиці. Не втратила шанси на Лігу чемпіонів і "Десна", у неї на одне очко менше, ніж у киян.

У наступному турі 16 липня "Зоря" і "Динамо" зіграють одне з одним у столиці.