$39.72 €42.81
weather +12 Київ

"Динамо" програло "Колосу", але пробилося в Лігу чемпіонів

"Динамо" програло "Колосу", але пробилося в Лігу чемпіонів Сезон у "Динамо" назвали "провальним"

В українській футбольній Прем'єр-лізі завершився сезон, призерами стали донецький "Шахтар", київське "Динамо" і луганська "Зоря".

19 липня в Україні було зіграно останній тур футбольної Прем'єр-ліги (УПЛ), у якому київське "Динамо" на НСК "Олімпійський" у столиці програло "Колосу" з Ковалівки Київської області. Про це повідомляє офіційний сайт "Динамо".

У першому таймі забитих м'ячів не було, а після перерви двічі відзначилися гравці "Колоса". На 54-й хвилині українець Володимир Лисенко відкрив рахунок, а на 71-й хвилині його одноклубник, Арні Вільхамссон з Ісландії, з пенальті встановив остаточний рахунок – 2:0.

У "Динамо" залишилося 59 очок.

Киян у боротьбі за срібні нагороди і за місце в Лізі чемпіонів УЄФА могла обійти луганська "Зоря", але вона звела свій поєдинок із "Десною" з Чернігова, яка претендувала на бронзу УПЛ, унічию – 1:1. У луганчан 58 підсумкових очок.