$39.78 €42.38
weather +4 Київ

"Динамо" зіграло внічию із "Брюгге" і вилетіло з Ліги чемпіонів

"Динамо" зіграло внічию із "Брюгге" і вилетіло з Ліги чемпіонів Перший м'яч у поєдинку забив динамівець Буяльський

У матчі третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА київське "Динамо" з рахунком 3:3 зіграло з бельгійським "Брюгге", і в наступний раунд вийшов суперник киян.

13 серпня в матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА київське "Динамо" на стадіоні "Олімпійський" у столиці України зіграло внічию з бельгійським "Брюгге", але за сумою двох поєдинків покинуло турнір. Про це інформує офіційний сайт УЄФА.

Динамівець Віталій Буяльський забив уже на 6-й хвилині матчу.

Симон Делі із "Брюгге" зрівняв рахунок на 38-й хвилині.

Український клуб знову вийшов уперед на 50-й хвилині – відзначився Володимир Шепелєв.

На 88-й хвилині рахунок змінився – 2:2. Забив Рууд Вормер.

На 3-й компенсованій хвилині м'яч у свої ворота забив гравець "Брюгге" Брендон Мехеле, а ще за дві хвилини – у ворота "Динамо" – його одноклубник Лоїс Опенда.

Підсумковий рахунок поєдинку – 3:3.

У першому матчі, який відбувся 6 серпня, "Динамо" на виїзді поступилося "Брюгге" з рахунком 0:1, і в наступний раунд Ліги чемпіонів пройшов бельгійський клуб, який забив більше на полі суперника.

"Динамо" продовжить боротьбу у груповому етапі Ліги Європи.

Матч у Києві відбувався з частково закритими трибунами через поведінку вболівальників.

У Лізі чемпіонів залишився один представник України – донецький "Шахтар". Він вступить у боротьбу на груповому етапі турніру.