$39.60 €42.44
weather +10 Київ

"Динамо" зіграло внічию з "Копенгагеном" у матчі Ліги Європи

"Динамо" зіграло внічию з "Копенгагеном" у матчі Ліги Європи "Динамо" зіграло внічию з "Копенгагеном" на виїзді

"Динамо" після нічиєї з "Копенгагеном" посідає друге місце у групі B Ліги Європи.

Київське "Динамо" зіграло внічию з "Копенгагеном" на виїзді з рахунком 1:1, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

На четвертій хвилині гри півзахисник "Копенгагена" Єнс Стаге скористався помилкою Георгія Бущана і відкрив рахунок у матчі.

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

На 15-й хвилині гри "Динамо" заробив право пробити пенальті, але Віктору Циганкову не вдалося переграти воротаря данської команди.

На 70-й хвилині Беньямін Вербич змістився із флангу, обігрався з партнером і результативно пробив у дальній кут воріт.

Після нічиєї київська команда посідає друге місце у своїй групі Ліги Європи з шістьма очками, "Копенгаген" – на першому місці, також із шістьма балами. "Мальме" посідає третє місце із п'ятьма очками, а "Лугано" замикає квартет із двома пунктами.

У наступному турі "Динамо" зіграє проти "Мальме" на виїзді. Поєдинок відбудеться 28 листопада і розпочнеться о 22.00.