$39.60 €42.44
weather +9 Київ

Джима виборола срібну медаль Кубка світу з біатлону

Джима виборола срібну медаль Кубка світу з біатлону Джима відстала від лідера на 11,1 секунди

Українська біатлоністка Юлія Джима стала єдиною спортсменкою, яка не припустилася жодного промаху на чотирьох вогневих рубежах.

Українка Юлія Джима фінішувала другою в індивідуальних перегонах на Кубку світу з біатлону, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

Українка програла 11,1 секунди переможниці, француженці Жюстін Брезаз, і випередила її співвітчизницю Жюлі Симон на 6,6 секунди.

Джима стала єдиною біатлоністкою, яка не промахнулася на чотирьох вогневих рубежах.

У перегонах брали участь ще чотири українки: Дарина Блашко посіла 21-ше місце (два промахи), Віта Семеренко фінішувала 28-ю (три промахи), Анастасія Меркушина – 31-ша (три промахи), а Валентина Семеренко посіла 57-му сходинку (п'ять промахів).

Наступні жіночі перегони відбудуться 8 грудня. Збірна України візьме участь в естафеті, яка розпочнеться о 16.30.