$39.63 €42.29
weather +12 Київ

Віта Семеренко посіла 10-те місце у спринті на Кубку світу з біатлону

Віта Семеренко посіла 10-те місце у спринті на Кубку світу з біатлону Віта Семеренко пробігла одне штрафне коло

Українська біатлоністка Віта Семеренко відстала від переможниці перегонів італійки Доротеї Вірер на 41,1 секунди.

Українка Віта Семеренко фінішувала на 10-му місці у жіночих спринтерських перегонах Кубка світу з біатлону, який відбувається у шведському Естерсунді, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

Семеренко пробігла одне штрафне коло і пройшла дистанцію за 20 хвилин 29,6 секунди.

Виграла перегони італійка Доротея Вірер, яка подолала дистанцію за 19 хвилин і 48,5 секунди. Друга – Марте Олсбю-Ройселанн із Норвегії, третя – чешка Маркета Давідова.

Інші українські біатлоністки фінішували на таких позиціях:

24. Валентина Семеренко: +1.04,5

42. Дар'я Блашко: +1.37,4

49. Анастасія Меркушина: +1.51,9

66. Надія Бєлкіна: +2.23,0.

5 грудня відбудуться жіночі індивідуальні перегони в межах Кубка світу, початок – о 17.20.