$39.72 €42.81
weather +12 Київ

Україна посіла четверте місце у стартових перегонах Кубка світу з біатлону

Україна посіла четверте місце у стартових перегонах Кубка світу з біатлону Меркушина пройшла три штрафні кола

Українські біатлоністи Артем Тищенко та Анастасія Меркушина відстали від лідера збірної Швеції на 56,9 секунди.

Збірна України посіла четверте місце в одиночній змішаній естафеті на етапі Кубка світу з біатлону, який проводять у шведському Естерсунді, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

Збірна України, у складі якої бігли Анастасія Меркушина та Артем Тищенко, відстала від лідера на 56,9 секунди.

Українська команда пройшла три штрафні кола й використала шість додаткових патронів.

Переможцем одиночної естафети стала збірна Швеції, другою прийшла команда Німеччини, третьою – збірна Норвегії.

Сьогодні о 16.00 проведуть другі перегони Кубка світу – змішану естафету 6х4 км. Видання "ГОРДОН" проведе текстову онлайн-трансляцію перегонів. Україну в них представлятимуь Віта Семеренко, Дар'я Блашко, Артем Прима і Тарас Лесюк.