$39.58 €42.26
weather +9 Київ

Гравець збірної України Маліновський забив дебютний гол за "Аталанту" в чемпіонаті Італії

Гравець збірної України Маліновський забив дебютний гол за "Аталанту" в чемпіонаті Італії Маліновський (у синьому) забив другий гол за "Аталанту"

Український футболіст Руслан Маліновський зробив рахунок 1:1 на 44-й хвилині матчу 15-го туру чемпіонату Італії проти "Верони".

Українець Руслан Маліновський забив дебютний гол у чемпіонаті Італії за "Аталанту", повідомляє офіційний сайт клубу.

Маліновський вийшов на поле на 28-й хвилині матчу 15-го туру чемпіонату Італії проти "Верони", а на 44-й зробив рахунок 1:1 дальнім ударом.

Відео голу можна подивитися тут.

Українець відіграв матч до кінця, а сам поєдинок завершився перемогою "Аталанти" з рахунком 3:2.

Після 15 турів команда, у якій виступає Маліновський, посідає шосте місце в чемпіонаті Італії і має в активі 28 очок.

Це другий гол українця за італійську команду. У жовтні Маліновський забив англійському "Манчестер Сіті" з пенальті у третьому турі Ліги чемпіонів.