$39.60 €42.44
weather +10 Київ

"Інтер" переміг завдяки дублю Лукаку, Роналду забив два голи за "Ювентус". Підсумки 22-го туру чемпіонату Італії "Ювентус" переміг "Фіорентину" з рахунком 3:0

Після перемоги над "Фіорентиною" у 22-му турі чемпіонату Італії "Ювентус" випереджає "Інтер" на три очки в турнірній таблиці Серії А.

1-го і 2 лютого відбулося дев'ять поєдинків 22-го туру чемпіонату Італії, повідомляє офіційний сайт Серії А.

"Болонья" – "Брешія" – 2:1

Голи: Орсоліні, 43, Бані, 89 – Торрегросса, 36 (пенальті)

"Кальярі" – "Парма" – 2:2

Голи: Жоан Педро, 19, Сімеоне, 54 – Куцка, 42, Корнеліус, 90+4

Нереалізований пенальті: Жоан Педро, 53 ("Кальярі")

"Сассуоло" – "Рома" – 4:2

Голи: Капуто, 7, 16, Джурічич, 26, Бога, 74 – Джеко, 55, Верету, 73 (пенальті)

Видалення: Пеллегріні, 69 ("Рома")

"Ювентус" – "Фіорентина" – 3:0

Голи: Роналду, 40 (пенальті), 80 (пенальті), Де Лігт, 90+1

"Аталанта" – "Дженоа" – 2:2

Голи: Толой, 13, Ілічич, 35 – "Крішито", 19, Санабрія, 33

Видалення: Бехрамі, 82 ("Дженоа")

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Маліновський вийшов на поле на 62-й хвилині матчу, результативними діями не відзначився.

"Лаціо" – СПАЛ – 5:1

Голи: Іммобіле, 3, 29, Кайседо, 16, 38, Адеканьє, 58 – Міссіролі, 65

"Мілан" – "Верона" – 1:1

Голи: Чалханоглу, 29 – Фараоні, 13

Видалення: Амрабат, 68 ("Верона")

"Лечче" – "Торіно" – 4:0

Голи: Дейола, 11, Барак, 19, Фалько, 64, Лападула, 78 (пенальті)

Український гравець "Лечче" Євген Шахов вийшов на поле на 72-й хвилини матчу і заробив пенальті, після якого було забито четвертий гол.

"Удінезе" – "Інтер" – 0:2

Голи: Лукаку, 64, 71 (пенальті)

Заключний матч 22-го туру Італії між "Сампдорією" і "Наполі" розпочнеться 3 лютого о 21.45.