$39.47 €42.18
weather +12 Київ

Ястремська програла фінал тенісного турніру серії Premier в Аделаїді

Ястремська програла фінал тенісного турніру серії Premier в Аделаїді Ястремська стане 21-ю ракеткою світу

У фіналі тенісного турніру серії Premier в австралійській Аделаїді українка Даяна Ястремська поступилася першій ракетці світу Ешлі Барті з Австралії з рахунком 2:6, 5:7.

Друга ракетка України Даяна Ястремська не зуміла виграти турнір серії Premier, який відбувався в австралійському місті Аделаїда. Про це повідомляють у Twitter змагань.

18 січня у фіналі турніру Ястремська поступилася першій ракетці світу Ешлі Барті з Австралії з рахунком 2:6, 5:7.

Після гри Ястремська заявила, що для неї "було задоволенням зіграти з першою ракеткою світу", зазначає "Великий теніс України".

Вихід у фінал турніру серії Premier став першим у кар'єрі 19-річної української тенісистки.

Завдяки виходу у фінал турніру Ястремська в оновленому рейтингу WTA підніметься на рекордне для себе місце – 21-ше.

Уже 20 січня українка почне боротьбу на турнірі Великого шолома в Австралії – Australian Open. Першою суперницею Ястремської стане Кая Ювані зі Словенії.