$39.67 €42.52
weather +13 Київ

"Київ-Баскет" програв матч за перше місце у групі Кубка Європи ФІБА

"Київ-Баскет" програв матч за перше місце у групі Кубка Європи ФІБА "Київ-Баскет" посів друге місце у групі K

Український баскетбольний клуб "Київ-Баскет" програв латвійському "Вентспілсу" в останньому турі другого групового етапу Кубка Європи ФІБА.

"Київ-Баскет" 5 лютого в шостому турі другого групового етапу Кубка Європи ФІБА на домашньому майданчику програв латвійському "Вентспілсу", повідомляє офіційний сайт київського клубу.

"Київ-Баскет" поступився "Вентспілсу" з рахунком 80:88 (15:23, 24:18, 15:20, 26:27).

Це друга поразка українського клубу у другому груповому етапі Кубка Європи ФІБА з чотирма перемогами. "Київ-Баскет" із 10 очками посів друге місце у групі K і вийшов у чвертьфінал турніру.

"Вентспілс" завдяки перемозі над українським клубом посів перше місце у квартеті, випередивши "Київ-Баскет" на один бал.

У чвертьфіналі Кубка Європи ФІБА київська команда зіграє з турецькою "Каршиякою".