$39.72 €42.81

Київське "Динамо" вдома зіграло внічию з клубом із Казахстану в Лізі Європи

Київське "Динамо" вдома зіграло внічию з клубом із Казахстану в Лізі Європи Гравці "Астани" святкують взяття воріт "Динамо" в компенсований час

На четвертій компенсованій хвилині казахстанська "Астана" вирвала нічию у грі з віце-чемпіоном України "Динамо" – 2:2.

У матчі першого туру групового турніру Ліги Європи у групі К київське "Динамо" на своєму полі зіграло внічию 2:2 з "Астаною" з Казахстану, повідомляє офіційний сайт "Динамо".

Віктор Циганков із передачі Віталія Буяльського вивів киян уперед на 11-й хвилині.

Гості відігралися за 10 хвилин – відзначився Марін Анічич.

На 45+1-й хвилині господарі провели другий м'яч, він на рахунку Дениса Гармаша.

Другий тайм, за свідченням прес-служби "Динамо", проходив із перевагою віце-чемпіонів України. Гармаш, Буяльський та Циганков втратили кілька моментів.

Однак наприкінці футболісти зі столиці Казахстану пішли на штурм, і він приніс їм успіх: на 90+4-й хвилині м'яч забив Роман Муртазаєв.

"Динамо" було явним фаворитом зустрічі, на думку букмекерів.

Наступний матч у групі К кияни проведуть 4 жовтня проти чеського клубу "Яблонець" на виїзді.