$39.58 €42.26
weather +10 Київ

Київське "Динамо" виграло свою групу в Лізі Європи

Київське "Динамо" виграло свою групу в Лізі Європи М'ячі за "Динамо" забивали Морозюк та Мораес

У заключному матчі групового турніру Ліги Європи футбольний клуб "Динамо" (Київ) виграв у свого головного конкурента за перше місце, "Партизана" з Белграда (Сербія), із рахунком 4:1.

Київське "Динамо" перемогою над сербським "Партизаном" (Белград) завершило груповий турнір Ліги Європи УЄФА. Про це повідомляють на сайті УЄФА.

Динамівець Микола Морозюк відкрив рахунок уже на 6-й хвилині гри. До перерви Жуніор Мораес ще двічі збільшував його.

На останніх секундах першого тайму після призначеного пенальті у ворота українського клубу забив гравець "Партизана" Марко Євтович.

У другому таймі "Динамо" забило ще один м'яч. Пенальті на 77-й хвилині гри реалізував Мораес, який оформив хет-трик.

Підсумковий рахунок – 4:1. Поєдинок проходив у Києві на стадіоні "Олімпійський".

У паралельному матчі "Янг Бойз" зі Швейцарії на своєму полі виграв у албанського "Скендербеу" з рахунком 2:1.

Перше місце у групі посіло "Динамо", у нього 13 очок. На другому місці з 8 очками розмістився "Партизан".

Обидві команди зіграють у весняній частині турніру, у плей-оф.