$39.60 €42.27
weather +7 Київ

Костюк і Ястремська вийшли у чвертьфінал турніру у Страсбурзі

Костюк і Ястремська вийшли у чвертьфінал турніру у Страсбурзі Костюк увійшла у вісімку найкращих у Страсбурзі

Українські тенісистки Марта Костюк і Даяна Ястремська успішно подолали стадію другого кола на турнірі у французькому Страсбурзі, який передує Roland Garros.

22 травня 16-річна українська тенісистка Марта Костюк уперше у своїй кар'єрі вийшла в 1/4 фіналу на дорослому професійному турнірі. Як повідомляє сайт WTA, у матчі другого раунду турніру на ґрунтових кортах у Страсбурзі (Франція) українка обіграла Чжен Сайсай із Китаю – 6:3, 6:1.

Костюк посідає 116-те місце у світовому рейтингу, в основну сітку турніру її було відібрано через кваліфікацію.

Чжен Сайсай перебуває на 45-й позиції в рейтингу WTA; у Страсбурзі китаянку було посіяно сьомою.

Матч відбувся з великою перевагою Костюк, він тривав 1 годину 13 хвилин.

У чвертьфіналі українська спортсменка зіграє проти четвертого номера посіву Каролін Гарсії із Франції.

Бар'єр другого кола 22 травня подолала також 18-річна Даяна Ястремська. Третя ракетка України виграла в Саманти Стосур з Австралії – 6:0, 6:2.

Турнір у Страсбурзі передує головному ґрунтовому змаганню року – Roland Garros, який стартує в Парижі 26 травня.