$39.38 €42.31

Кубок Федерації з тенісу. Україна виграла в Естонії і боротиметься за вихід у Світову групу З українок програла тільки Світоліна

Тенісистки збірної України виграли турнір у Першій Євро-Африканській зоні Кубка Федерації, обігравши у матчевій зустрічі збірну Естонії з рахунком 2:1. Свій поєдинок програла Еліна Світоліна.

8 лютого жіноча збірна України з тенісу у фінальному матчі турніру Першої Євро-Африканської зони Кубка Федерації переграла збірну Естонії. Про це повідомляє "Великий теніс України".

Українки зустрічалися з естонками як переможниці двох груп зони.

Матчева зустріч завершилася з рахунком 2:1.

У першому поєдинку українка Даяна Ястремська обіграла Олену Малигіну з рахунком 6:3, 6:1, у другому Еліна Світоліна поступилася Анетт Контавейт – 3:6, 7:6, 2:6, а у вирішальному парному поєдинку Ястремська та Марта Костюк перемогли Контавейт і Малигіну – 6:2, 6:0.

У квітні українки продовжать боротьбу за вихід у Світову групу Кубка Федерації.