$39.39 €42.33
weather +18 Київ

Ліга Європи. Київське "Динамо" зіграло внічию з "Янг Бойз" зі Швейцарії

Ліга Європи. Київське "Динамо" зіграло внічию з "Янг Бойз" зі Швейцарії Киянам довелося двічі відіграватися

Під час третього туру групового турніру Ліги Європи футбольний клуб "Динамо" (Київ) зіграв унічию 2:2 із командою "Янг Бойз" зі Швейцарії. Киянам довелося двічі відіграватися.

19 жовтня під час третього туру групового турніру Ліги Європи футболісти "Динамо" (Київ) грали в Києві з клубом "Янг Бойз" зі Швейцарії. Текстову трансляцію поєдинку вело видання "ГОРДОН".

На 17-й хвилині гравець швейцарського клубу Ассале забив "Динамо" завдяки рикошету. На 34-й хвилині динамівець Мбокані зрівняв рахунок, відправивши м'яч у порожні ворота. На 39-й хвилині Ассале забив свій другий м'яч у поєдинку.

Після перерви київській команді вдалося відігратися вдруге. На 49-й хвилині Морозюк забив зі штрафного.

Більше голів глядачі не побачили. Підсумковий рахунок 2:2.

Під час матчу травму дістав динамівець Віда. Він зіткнувся із суперником, унаслідок чого обидва гравці опинилися на газоні. Медики не дозволили динамівцю повернутися на поле, його замінив Пантич.

Відео інциденту за участю Віди опублікували у Twitter.

Після трьох турів "Динамо" посідає перше місце у квартеті В, у киян сім очок. На другому місці з трьома очками – "Янг Бойз".

Наступний поєдинок у Лізі Європи "Динамо" проведе 2 листопада з тим самим "Янг Бойз", на його стадіоні.