$39.35 €42.39
weather +15 Київ

"Ліверпуль" уперше виграв клубний чемпіонат світу

"Ліверпуль" уперше виграв клубний чемпіонат світу "Ліверпуль" виграв клубний чемпіонат світу вперше в історії

У фіналі клубного чемпіонату світу англійський "Ліверпуль" переміг бразильський "Фламенго" з рахунком 1:0.

Англійський "Ліверпуль" виграв клубний чемпіонат світу, який відбувався в Катарі, повідомляє офіційний сайт клубу.

21 грудня у фіналі турніру "Ліверпуль" обіграв бразильський "Фламенго". Основний час матчу завершився з рахунком 0:0, поєдинок перейшов в овертайм.

На 99-й хвилині нападник англійської команди Роберто Фірміно забив єдиний гол у поєдинку.

"Ліверпуль" став клубним чемпіоном світу вперше у своїй історії. Це третій трофей англійської команди за рік. Раніше "Ліверпуль" здобув перемогу в Лізі чемпіонів і в Суперкубку УЄФА.