Луїс Енріке очолив футбольну збірну Іспанії Угода з Енріке розрахована на два роки

Іспанський фахівець Луїс Енріке як головний тренер працював в італійській "Ромі", а також іспанських "Сельті" та "Барселоні". На посаді наставника збірної Іспанії він змінив Фернандо Єрро.

Новим головним тренером футбольної збірної Іспанії став Луїс Енріке, 9 липня повідомляє Королівська іспанська футбольна федерація.

Угода з фахівцем розрахована на два роки, ідеться в заяві на сайті організації.

Луїс Енріке як головний тренер працював в італійській "Ромі", а також іспанських "Сельті" та "Барселоні". Разом із каталонським клубом він двічі виграв чемпіонат країни, тричі – Кубок Іспанії, і ще по разу – Суперкубок Іспанії, Лігу чемпіонів і Суперкубок УЄФА.

Збірна Іспанії залишилася без головного тренера перед стартом чемпіонату світу 2018 у Росії. На місце Хулена Лопетегі призначили Фернандо Єрро, під керівництвом якого іспанці програли в 1/8 фіналу Росії. Напередодні Єрро покинув команду.