$39.47 €42.18
weather +10 Київ

Мадридський "Реал" віддав українського воротаря Луніна в оренду у "Вальядолід"

Мадридський "Реал" віддав українського воротаря Луніна в оренду у "Вальядолід" "Вальядолід" презентував Луніна

Сезон 20192020 років український футболіст Андрій Лунін, визнаний найкращим воротарем чемпіонату світу U20, проведе у клубі "Вальядолід", який у минулому чемпіонаті Іспанії посів 16-те місце.

20-річний український голкіпер Андрій Лунін став гравцем іспанського футбольного клубу "Вальядолід". Про це 13 серпня повідомив сайт "Вальядоліда".

Українець належить мадридському "Реалу", у команду з північного заходу Іспанії він перейшов на правах річної оренди.

14 серпня Лунін провів перше тренування з новим колективом, інформує Twitter "Вальядоліда".

У минулому чемпіонаті "Вальядолід" посів 16-те місце. Нову першість клуб розпочне 18 серпня грою з "Бетісом" у Севільї.

У сезоні 20182019 років Лунін на правах оренди виступав за "Леганес". У червні 2019 року зі збірною України виграв чемпіонат світу U20, його було визнано найкращим воротарем турніру.