$39.60 €42.44

"Маріуполь" розгромно програв у Нідерландах і вилетів із Ліги Європи

"Маріуполь" розгромно програв у Нідерландах і вилетів із Ліги Європи Маріупольцям (у темних футболках) не вдалося забити АЗ

У повторному матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи футбольний клуб "Маріуполь" поступився на виїзді команді АЗ із Нідерландів із рахунком 0:4.

15 серпня футбольний клуб "Маріуполь" із Донецької області поступився на виїзді команді АЗ з Алкмара (Нідерланди) в матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи і покинув турнір. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Матч відбувався в Гаазі через пошкодження стадіону в Алкмарі.

На 20-й хвилині забив гравець АЗ Келвін Стенгс, на 44-й – його одноклубник Томас Оуведжан.

Після перерви АЗ перетворив рахунок на розгромний: на 62-й хвилині відзначився Стейн Вейтенс, а на 90-й – гравець "Маріуполя" Сергій Яворський забив автогол.

Підсумковий результат – 4:0 на користь господарів поля.

Перший матч суперників на полі українського клубу завершився внічию 0:0. Отже, загальний рахунок (4:0) дозволив АЗ пробитися в раунд плей-оф Ліги Європи.

15 серпня у плей-оф турніру пробилася луганська "Зоря". Після нічиєї 1:1 на виїзді українська команда виграла в Запоріжжі з рахунком 1:0.