$39.39 €42.33
weather +17 Київ

Міжнародний кубок чемпіонів 2019 виграла португальська "Бенфіка"

Міжнародний кубок чемпіонів 2019 виграла португальська "Бенфіка" "Бенфіка" обіграла один мексиканський клуб і два італійські

Португальський футбольний клуб "Бенфіка" став єдиною командою, яка на турнірі International Champions Cup 2019 виграла всі три поєдинки.

Переможцем товариського футбольного турніру Міжнародний кубок чемпіонів 2019 (International Champions Cup) достроково стала "Бенфіка" з Португалії. Це випливає з турнірної таблиці, розміщеної на офіційному сайті змагань.

Команда з Лісабона виграла всі три матчі в основний час, завоювавши дев'ять очок: 3:0 у "Гвадалахари" з Мексики, 2:1 у "Фіорентіни" з італійської Флоренції та 1:0 в італійського "Мілана".

В основного конкурента "Бенфіки" в боротьбі за перемогу на турнірі, англійського клубу "Манчестер Юнайтед", – вісім очок. Манкуніанці у третьому поєдинку International Champions Cup тільки по пенальті (5:4) змогли обіграти "Мілан", і замість трьох очок дістали два (такий регламент турніру).

Чотири команди-лідери вже зіграли свої матчі, і "Бенфіку" вже не можуть змістити з першого місця.

Усього в турнірі бере участь 12 команд. Завершиться International Champions Cup 10 серпня матчем "Атлетіко" (Мадрид, Іспанія) – "Ювентус" (Турин, Італія).