$39.47 €42.18
weather +13 Київ

Молодіжна збірна України з футболу почала відбір на Євро 2021 із поразки на домашньому стадіоні Поєдинок відбувався в Запоріжжі

У першому офіційному матчі під керівництвом Руслана Ротаня молодіжна збірна України з футболу з рахунком 0:2 програла Фінляндії матч відбору на Євро 2021.

6 вересня молодіжна збірна України з футболу (U21) поступилася у стартовому матчі відбіркового турніру на чемпіонат Європи 2021 року. Про це повідомляє Українська асоціація футболу (УАФ).

На стадіоні в Запоріжжі українська команда поступилася збірній Фінляндії з рахунком 0:2. М'ячі забивали Беньямін Кельман (на 18-й хвилині) та Онні Валакарі (із пенальті, на 81-й хвилині).

Це був перший офіційний матч під керівництвом тренера Руслана Ротаня. Його призначили у грудні 2018 року.

"Трагедії з поразки ми не робимо, рухаємося у своєму напрямку. Я впевнений, що ми будемо ставати міцнішими. Після таких поразок команда стає сильнішою. Те, що ми вимагаємо від хлопців, вони виконують. Найголовніше – що є моменти, проблеми лише з реалізацією", – прокоментував Ротань.

В УАФ зазначили, що у стартовому складі української команди вийшло п'ятеро чемпіонів світу збірної U20.

Наступний матч у межах відбору на Євро 2021 молодіжна збірна України проведе в Запоріжжі проти збірної Мальти.