$39.63 €42.29
weather +14 Київ

Наступного тижня Світоліна стане п'ятою ракеткою світу

Наступного тижня Світоліна стане п'ятою ракеткою світу Світоліна на одну сходинку покращить свою позицію в рейтингу WTA

Перша ракетка України Еліна Світоліна у понеділок, 12 червня, підніметься в рейтингу WTA на рекордне для себе і українського жіночого тенісу п'яте місце у світі.

Попри поразку в 1/4 фіналу Відкритого чемпіонату Франції з тенісу, українська тенісистка Еліна Світоліна в оновленому рейтингу WTA підніметься на п'яту позицію у світі. Про це повідомляє Тенісний портал України.

Цю інформацію підтвердила і сама Світоліна на післяматчевій прес-конференції після програшу на Roland Garros третій сіяній румунці Сімоні Халеп.

"Звичайно, для мене це важко, якоюсь мірою мені навіть і не пощастило в певний момент. Але я не можу сказати, що у мене погане життя. Я увійду в топ-5 наступного тижня, у мене цього сезону вже є чотири титули. Ніхто цього у мене не забере", – сказала перша ракетка України.

22 травня Світоліна піднялася на шосте місце в рейтингу WTA, що стало найвищим результатом, який коли-небудь був у представниць України в жіночій класифікації.

21 травня Світоліна виграла турнір WTA в Римі, який входить до категорії Premier 5 і вважається одним із найпрестижніших у Європі. Перший турнір Premier 5 цього сезону – у Дубаї – також виграла Світоліна. Загалом на її рахунку у 2017 році чотири титули.

Сьогодні в 1/4 фіналу Відкритого чемпіонату Франції з тенісу сіяна п'ятою Світоліна програла третьому номеру посіву Сімоні Халеп із Румунії – 6:3, 6:7, 0:6.