$39.51 €42.36
weather +13 Київ

Українська тенісистка Світоліна стала шостою ракеткою світу

Українська тенісистка Світоліна стала шостою ракеткою світу Світоліна на шостому місці в рейтингу WTA

Шосте місце в рейтингу найсильніших тенісисток світу Жіночої тенісної асоціації, яке посіла тенісистка Еліна Світоліна,  найвищий результат, який коли-небудь був у представниць України в жіночій класифікації.

Українська спортсменка Еліна Світоліна стала шостою в рейтингу найсильніших тенісисток світу Жіночої тенісної асоціації (WTA). Про це повідомляють на сайті WTA.

Перше місце в рейтингу посідає німкеня Агелік Кербер (7035 очок).

Друга – американка Серена Вільямс (6110 очок). Третя – чеська тенісистка Кароліна Плишкова (6110 очок).

У Світоліної 4575 очок, вона посідає шосте місце. Як повідомляє портал "Большой тенис Украины", це – найвищий результат, який коли-небудь був у представниць України в жіночій класифікації.

Свитолина поднялась в рейтинге WTA на шестое место. Скриншот: wtatennis.com Світоліна піднялась у рейтингу WTA на шосте місце. Скріншот: wtatennis.com

27 лютого 2017 року Світоліна вперше вийшла на 10-те місце у світовому рейтингу, проте вибула з десятки лідерів 3 квітня. 12 травня вона повернулась у топ-10 рейтингу WTA.

21 травня Світоліна виграла турнір WTA в Римі, який входить до категорії Premier 5 і який уважають одним із найпрестижніших у Європі.

Перший турнір Premier 5 у цьому сезоні – у Дубаї – також виграла Світоліна. Загалом на її рахунку у 2017 році чотири титули.