$39.47 €42.18
weather +15 Київ

"Олександрія" програла "Вольфсбургу" в матчі Ліги Європи і вилетіла з турніру

"Олександрія" програла "Вольфсбургу" в матчі Ліги Європи і вилетіла з турніру "Олександрія" втратила шанс пройти у плей-оф Ліги Європи

"Олександрія" після п'ятого туру Ліги Європи має в активі три очки, у "Вольфсбурга" – вісім балів.

Українська "Олександрія" на "Арені Львів" програла німецькому "Вольфсбургу" з рахунком 0:1 у п'ятому турі групового етапу Ліги Європи, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

У доданий до першого тайму час головний арбітр матчу призначив пенальті у ворота української команди. 11-метровий удар вдало реалізував Ваут Вегхорст. У другому таймі команди голів не забивали.

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

Після цього матчу "Олександрія" втратила шанси на прохід у плей-оф турніру, команда Володимира Шарана посідає останнє місце у групі з трьома очками.

"Вольфсбург" має в активі вісім очок і гарантував собі участь в 1/16 фіналу Ліги Європи.

У підсумковому турі групового етапу "Олександрія" зіграє з бельгійським "Гентом" на виїзді. Поєдинок розпочнеться 12 грудня о 22.00.