$39.39 €42.33
weather +12 Київ

"Олександрія" програла "Вольфсбургу" у першому матчі Ліги Європи

"Олександрія" програла "Вольфсбургу" у першому матчі Ліги Європи "Олександрія" провела першу у своїй історії єврокубкову гру

"Олександрія" у своєму першому в історії матчі в єврокубках забила гол у ворота "Вольфсбурга", але пропустила тричі.

"Олександрія" на виїзді програла німецькому "Вольфсбургу" з рахунком 1:3 у першому турі Ліги Європи, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Українська команда двічі пропустила в середині першого тайму. На 20-й хвилині гол забив Арнольд Максиміліан, а на 24-й – колишній гравець київського "Динамо" Адмір Мехмеді.

На 66-й хвилині Євген Банада відіграв один гол для "Олександрії", але вже за хвилину Йосіп Брекало зробив рахунок 3:1.

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

В іншому матчі групи I Ліги Європи бельгійський "Гент" переміг "Сент-Етьєн" із Франції з рахунком 3:2.

У другому турі Ліги Європи "Олександрія" на домашньому полі зустрінеться з "Гентом". Матч відбудеться 3 жовтня.