$39.72 €42.81
weather +12 Київ

"Олександрія" вирвала нічию у "Сент-Етьєна" в матчі Ліги Європи

"Олександрія" вирвала нічию у "Сент-Етьєна" в матчі Ліги Європи "Олександрія" впродовж матчу програвала з рахунком 0:2, але їй удалося зрівняти рахунок

"Олександрія" після нічиєї із "Сент-Етьєном" посідає останнє місце у групі I.

"Олександрія" в четвертому турі Ліги Європи зіграла внічию із французьким "Сент-Етьєном" на "Арені Львів" із рахунком 2:2, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

На 24-й хвилині Юрій Паньків порушив правила у своєму штрафному майданчику, за що головний арбітр матчу призначив пенальті у ворота "Олександрії". Вахбі Хазрі реалізував 11-метровий удар.

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

На 73-й хвилині Махді Камара подвоїв перевагу своєї команди, прицільно пробивши з лінії штрафного майданчика суперника.

На 85-й хвилині Денис Безбородько відіграв один м'яч, забивши свій дебютний гол у єврокубках.

На 90+1 хвилині Максим Задерака з-за меж штрафного майданчика забив другий гол у ворота "Сент-Етьєна".

Після цього матчу "Олександрія" залишилася на останньому місці у групі I, маючи в активі три очки. "Сент-Етьєн" із трьома пунктами перебуває на третьому місці.

"Вольфсбург" – на другій позиції із п'ятьма балами, а "Гент" очолює квартет із вісьмома очками.

У п'ятому турі Ліги Європи українська команда зіграє проти німецького "Вольфсбурга" на "Арені Львів". Матч розпочнеться 28 листопада о 19.55.