$39.54 €42.05
weather +8 Київ

Перед матчем з Україною у Лізі націй збірна Чехії виграла у Словаччини

Перед матчем з Україною у Лізі націй збірна Чехії виграла у Словаччини Словаки (в темних футболках) програли на своєму стадіоні

Щоб перемогти у своїй групі Ліги націй, українським футболістам достатньо не програти чехам 16 жовтня в Харкові. Це стало зрозуміло після домашньої поразки Словаччини в матчі з Чехією з рахунком 1:2.

13 жовтня футбольна збірна Чехії в межах групового турніру Ліги націй виграла на виїзді у збірної Словаччини. Про це повідомляють на офіційному сайті змагань.

Матч, який проходив у Трнаві, завершився з рахунком 1:2.

Рахунок на 52-й хвилині матчу відкрив чех Міхаель Крменчик. За 10 хвилин Марек Гамшик забив м'яч у відповідь. На 76-й хвилині остаточний результат установив Патрік Шик.

16 жовтня в Харкові Чехія зіграє з Україною, яка лідирує в групі. Щоб забезпечити перше місце, українцям достатньо зіграти внічию.

6 вересня команди грали в Чехії, матч закінчився з рахунком 1:2.

Зараз в України шість очок, у Чехії – три, у Словаччини – нуль.