$39.67 €42.52
weather +19 Київ

Збірна України з футболу виграла у Чехії в Лізі націй

Збірна України з футболу виграла у Чехії в Лізі націй Україна стартувала в Лізі націй із перемоги

Пропустивши першими у виїзному матчі Ліги націй проти збірної Чехії, українські футболісти зуміли виграти з рахунком 2:1.

6 вересня в Чехії у стартовому матчі Ліги націй футбольна збірна України на виїзді обіграла збірну Чехії. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Чеський спортсмен Патрік Шик забив у ворота українців уже на 4-й хвилині поєдинку.

У компенсований час першого тайму Євген Коноплянка зрівняв рахунок, а в компенсований час другого тайму Олександр Зінченко встановив переможний результат для збірної України – 2:1.

Видання "ГОРДОН" вело текстову онлайн-трансляцію.

Ліга націй – новий турнір УЄФА, його матчі замінять більшість товариських зустрічей між національними командами. Усі 55 європейських збірних на підставі свого рейтингу розділено на чотири ліги: A, B, C і D.

За допомогою Ліги націй розігрують чотири путівки на Євро-2020. За них у березні 2020 року поборються чотири найкращі команди кожної ліги з числа тих збірних, які не потрапили на Євро через основну кваліфікацію. Із кожної ліги на Євро вирушить одна збірна.