$39.57 €42.12
weather +16 Київ

Серена Вільямс програла фінал US Open, улаштувавши скандал на корті

Серена Вільямс програла фінал US Open, улаштувавши скандал на корті Вільямс – судді: Ти – злодій!

Японська тенісистка Наомі Осака стала переможницею відкритого чемпіонату США, здолавши у фіналі американку Серену Вільямс.

8 вересня 20-річна Наомі Осака стала першою представницею Японії, яка здобула перемогу на тенісному US Open. У фінальному матчі, який тривав годину та 19 хвилин, вона обіграла Серену Вільямс зі США – 6:2, 6:4, повідомляє офіційний сайт турніру.

На початку другого сету Вільямс дістала попередження – суддя Карлуш Рамуш із Португалії заявив, що американка скористалася підказкою тренера, що заборонено правилами.

За кілька хвилин Вільямс, засмучена втратою очка, зламала ракетку. Їй оголосили друге попередження, що рівнозначно втраті ще одного очка.

Американка підійшла до арбітра і зажадала пояснень. The Telegraph наводить її слова: "Ти глибоко помиляєшся, думаючи, що можеш так знущатися. Ти до кінця життя не будеш судити, коли я на корті. Брехун! Вибачся! Скажи це, скажи, що тобі шкода. Ти смієш натякати, що я нечесно граю? Це ти вкрав у мене м'яч. Ти – злодій!"

Після цієї тиради Рамуш присудив Осаці гейм без розіграшу. Рахунок став 5:3 на користь японки, яка довела зустріч до перемоги.

36-річна Вільямс шість разів вигравала US Open. У 2018 році вона повернулася на цей турнір після річної перерви у зв'язку з народженням дочки.

Найкращою з українок на турнірі в Нью-Йорку стала Леся Цуренко, яка поступилася у чвертьфіналі майбутній переможниці Осаці.