$39.57 €42.12
weather +15 Київ

"Шахтар" на останніх секундах вирвав перемогу в "Аталанти" в Лізі чемпіонів

"Шахтар" на останніх секундах вирвав перемогу в "Аталанти" в Лізі чемпіонів "Шахтар" мінімально переміг "Аталанту"

"Шахтар" завоював перші три очки в Лізі чемпіонів 2019/2020 у матчі проти італійської "Аталанти".

Донецький "Шахтар" переміг "Аталанту" з Бергамо у другому турі групового етапу Ліги чемпіонів, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

На 16-й хвилині матчу арбітр призначив пенальті у ворота "Шахтаря". Андрій П'ятов витягнув удар Йосипа Ілічіча.

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

На 28-й хвилині матчу "Аталанта" провела результативну атаку. Ганс Гатебур навісив у штрафну, П'ятов помилився на виході, а Дуван Сапата замкнув передачу головою.

На 41-й хвилині Алан Патрік вивів Жуніора Мораєса сам на сам із голкіпером, а той переграв П'єрлуїджі Голліні.

Уже в доданий час матчу "Шахтар" вибіг у контратаку. Додо віддав пас на Манора Соломона, а той переграв воротаря суперника.

У підсумку – перемога донецької команди з рахунком 2:1. "Гірники" заробили перші три очки в Лізі чемпіонів 2019/2020. У третьому турі "Шахтар" зіграє з "Динамо" (Загреб) на ОСК "Металіст" 22 жовтня.