$39.60 €42.44
weather +10 Київ

"Шахтар" на виїзді зіграв унічию з "Ліоном" у Лізі чемпіонів

"Шахтар" на виїзді зіграв унічию з "Ліоном" у Лізі чемпіонів Команда Фонсеки двічі зіграла внічию в нинішньому розіграші Ліги чемпіонів

Матч другого туру групового турніру футбольної Ліги чемпіонів між французьким "Ліоном" і українським "Шахтарем" завершився з рахунком 2:2. Водночас підопічні Паулу Фонсеки до 70-ї хвилини мали перевагу у два голи.

Футболісти донецького "Шахтаря", маючи перевагу в рахунку проти французького "Ліона" 2:0 у грі групового турніру Ліги чемпіонів, не втримали її, матч завершився внічию – 2:2. Видання "ГОРДОН" вело онлайн-трансляцію зустрічі.

Гра пройшла за порожніх трибун, оскільки французький клуб покарали за поведінку вболівальників на матчі Ліги Європи сезону 2017/2018.

Чемпіони України відкрили рахунок на 44-й хвилині, забив Жуніор Мораєс. Він же на 55-й хвилині влучним ударом подвоїв рахунок – 2:0.

Однак потім ініціатива перейшла до господарів. На 70-й хвилині Мусса Дембеле скоротив їхнє відставання, а за півтори хвилини Лео Дюбуа зрівняв рахунок – 2:2.

Із таким самим рахунком підопічні Паулу Фонсеки і завершили перший матч групового турніру проти німецького "Гоффенгайма".

Наступним суперником "Шахтаря" стане англійський "Манчестер Сіті", гра відбудеться у Харкові 23 жовтня.