$39.60 €42.44
weather +9 Київ

"Шахтар" U19 програв "Аталанті" U19 і покинув Юнацьку лігу УЄФА

"Шахтар" U19 програв "Аталанті" U19 і покинув Юнацьку лігу УЄФА "Шахтар" U19 програв "Аталанті" з рахунком 1:2

Після останнього матчу донецький "Шахтар" посідає останнє місце у групі C Юнацької ліги УЄФА.

"Шахтар" U19 програв одноліткам з "Аталанти" в шостому турі групового етапу Юнацької ліги УЄФА й покинув турнір, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

На 20-й і 53-й хвилинах нападник італійської команди Роберто Пікколі відзначився голами у ворота "Шахтаря". На 62-й хвилині Артем Бондаренко з пенальті відіграв один м'яч. Поєдинок завершився поразкою донецької команди з рахунком 1:2.

Після останнього матчу групового етапу Юнацької ліги УЄФА "Шахтар" посідає останнє місце у квартеті C із двома очками. "Аталанта" пройшла у плей-оф турніру з першого місця, маючи в активі 13 балів.

Загребське "Динамо" й "Манчестер Сіті" розіграють путівку в 1/16 фіналу турніру. Перед поєдинком хорватська команда має вісім очок, англійська – сім.