$39.39 €42.33
weather +15 Київ

"Шахтар" зіграв унічию з "Динамо" (Загреб) у третьому турі Ліги чемпіонів

"Шахтар" зіграв унічию з "Динамо" (Загреб) у третьому турі Ліги чемпіонів "Шахтар" і "Динамо" (Загреб) розділили очки в Харкові

Донецький "Шахтар" після нічиєї з "Динамо" (Загреб) залишився на третьому місці групи B і має в активі 4 очки.

Донецький "Шахтар" зіграв унічию 2:2 із загребським "Динамо" у матчі третього туру Ліги чемпіонів, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

На 16 хвилині гри Євген Коноплянка результативно вдарив із гострого кута після передачі Марлоса.

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

За дев'ять хвилин півзахисник "Динамо" (Загреб) Дані Ольмо зіграв на випередження і завдав удару із близької дистанції – без шансів для Пятова.

На 60 хвилині Андрій Пятов порушив правила у власному штрафному майданчику, за що дістав жовту картку і пенальті у свої ворота. Міслав Оршич реалізував 11-метровий.

На 75 хвилині Додо прорвався у штрафну, дістав чудовий пас від Алана Патріка і перекинув воротаря, зробивши рахунок 2:2.

Після цього матчу "Шахтар" і "Динамо" (Загреб) мають в активі по чотири очки і займають третє та друге місце у групі B відповідно.

У четвертому турі Ліги чемпіонів "Шахтар" зіграє з хорватським клубом на виїзді. Поєдинок відбудеться 6 листопада.