$39.22 €42.36
weather +14 Київ

Швеція обіграла Швейцарію і вийшла у чвертьфінал ЧС 2018

Швеція обіграла Швейцарію і вийшла у чвертьфінал ЧС 2018 Гол забив Форсберг (номер 10)

У Санкт-Петербурзі в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу збірна Швеції виграла у збірної Швейцарії з рахунком 1:0.

У матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу в Росії збірна Швеції виграла у збірної Швейцарії з рахунком 1:0. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Поєдинок проходив у Санкт-Петербурзі.

Єдиного результативного удару завдав на 66-й хвилині Еміль Форсберг. М'яч влетів у ворота швейцарців рикошетом від захисника.

У компенсований час суддя призначив пенальті у ворота Швейцарії, але після перегляду відеоповтору скасував його – фол був за межами штрафного майданчика.

У чвертьфіналі 7 липня шведи зіграють із переможцем матчу між Колумбією та Англією, який відбудеться сьогодні ввечері.