$39.57 €42.16

Світоліна програла матч на турнірі в Сан-Хосе, не реалізувавши чотири матчболи

Світоліна програла матч на турнірі в Сан-Хосе, не реалізувавши чотири матчболи Світоліна була близька до перемоги, але втратила її

Марія Саккари з Греції здобула вольову перемогу над українкою Еліною Світоліною в 1/4 фіналу турніру WTA в Сан-Хосе.

2 серпня сьома ракетка світу Еліна Світоліна з України поступилася у чвертьфіналі турніру в Сан-Хосе (США) Марії Саккари з Греції, що займає 30-е місце в світовому рейтингу. Про це повідомляє сайт Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Українка вела в рахунку 6:1, 5:3 і в дев'ятому геймі другого сету мала три матчболи на своїй подачі. Саккари відіграла їх, зробивши брейк. Ще один матчбол Світоліна упустила в 10-му геймі.

Саккари виграла другу партію на тай-брейку, а потім виявилася сильнішою у вирішальній – 6:3.

У післяматчевому інтерв'ю гречанка зізналася, що в запалі боротьби навіть не помітила, що у суперниці чотири рази була можливість виграти матч одним м'ячем.

Світоліна взяла участь у першому турнірі WTA після Wimbledon, де вийшла у півфінал. У попередньому раунді в Сан-Хосе українська тенісистка обіграла росіянку Дар'ю Касаткіну.