$39.60 €42.44
weather +14 Київ

Світоліна програла Серені Вільямс у півфіналі US Open

Світоліна програла Серені Вільямс у півфіналі US Open Світоліна увійшла в четвірку найкращих на кортах Нью-Йорка
У півфінальному поєдинку Відкритого чемпіонату США з тенісу українка Еліна Світоліна програла американці Серені Вільямс.

П'ята ракетка світу Еліна Світоліна з України вибула з Відкритого чемпіонату США з тенісу, який відбувався в Нью-Йорку. У матчі 1/2 фіналу вона програла Серені Вільямс зі США, повідомляє офіційний сайт змагань.

Серена Вільямс виграла в Еліни Світоліної у двох сетах – 6:3, 6:1. Матч тривав 1 годину 10 хвилин.

Півфінал Світоліної став найбільшим досягненням українок на US Open в історії.

Це повторення найкращого досягнення Світоліної на турнірах Великого шолома. У 2019 році вона грала в 1/2 фіналу на Wimbledon.

У фіналі турніру Серена Вільямс зіграє з переможницею пари Белінда Бенчич (Швейцарія) – Б’янка Андреєску (Канада).