$39.39 €42.33
weather +15 Київ

Світоліна програла в 1/4 фіналу турніру у Чженчжоу і вибула зі змагань

Світоліна програла в 1/4 фіналу турніру у Чженчжоу і вибула зі змагань Світоліна була єдиною українкою на турнірі

Українська тенісистка Еліна Світоліна провела другий поєдинок за день на хардовому турнірі у Чженчжоу. Цього разу українка програла французькій тенісистці Крістіні Младенович.

Перша ракетка України Еліна Світоліна програла француженці Крістіні Младенович в 1/4 фіналу хардового турніру в китайському Чженчжоу і вибула зі змагань, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

Перший сет Світоліна програла з рахунком 4:6, але виграла другий із таким самим рахунком. У третій партії сильнішою виявилася Крістіна Младенович – 6:3.

Наразі українка посідає третє місце в рейтингу WTA, а француженка перебуває на 49-й сходинці.

Матч тривав дві години 47 хвилин. "ГОРДОН" вів текстову онлайн-трансляцію поєдинку.

Це був другий матч на турнірі для Світоліної за день. Уранці українка переграла казахстанську тенісистку Юлію Путінцеву – 2:1.

Після вильоту Світоліної на турнірі у Чженчжоу не залишилося жодної українки.