$39.47 €42.18
weather +12 Київ

Світоліна вийшла у фінал підсумкового турніру WTA в Сінгапурі

Світоліна вийшла у фінал підсумкового турніру WTA в Сінгапурі Світоліна вдруге бере участь у підсумковому турнірі

Перша ракетка України Еліна Світоліна у півфіналі підсумкового турніру WTA, який відбувається у Сінгапурі, виграла у Кікі Бертенс із Нідерландів з рахунком 7:5, 6:7, 6:4.

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна 27 жовтня вийшла у фінал підсумкового турніру WTA в Сінгапурі з призовим фондом $7 млн. Про це повідомляє "Большой теннис Украины".

Півфінальний поєдинок українки проти Кікі Бертенс із Нідерландів тривав три сети і завершився перемогою Світоліної з рахунком 7:5, 6:7, 6:4.

Перша ракетка України посідає сьоме місце у світовому рейтингу, Бертенс – дев`яте.

Світоліна у фіналі зіграє з переможницею пари Слоан Стівенс (США) – Кароліна Плішкова (Чехія).

Українка виграла всі три матчі в групі і вийшла у півфінал із першого місця. У матчі першого туру Світоліна обіграла чешку Петру Квітову, у другому турі вона була сильнішою ще від однієї представниці Чехії – Кароліни Плішкової, у третьому – виграла у данки Каролін Возняцкі.

У підсумковому турнірі сезону беруть участь вісім найкращих тенісисток року. Для Світоліної це друга участь у таких змаганнях.