$39.39 €42.33
weather +13 Київ

Світоліна з перемоги стартувала на US Open

Світоліна з перемоги стартувала на US Open Світоліна виграла в Синякової

Українка Еліна Світоліна у турнірі US Open виграла в чешки Катерини Синякової з рахунком 6:0, 6:7(5), 6:3. Загальна тривалість гри становила 2 години 22 хвилини.

Українська спортсменка Еліна Світоліна з перемоги стартувала на останньому в поточному сезоні турнірі "Великого шолома" – Відритому чемпіонаті США (US Open). Про це повідомляє сайт змагань.

У першому раунді українка обіграла чешку Катерину Синякову. Протистояння розтягнулося на два дні через дощ у Нью-Йорку. Поєдинок був перерваний учора з рахунком 6:0, 6:6 (2:1) на користь Світоліної.

Матч завершився сьогодні з рахунком 6:0, 6:7(5), 6:3. Загальна тривалість гри становила 2 години 22 хвилини.

У другому раунді змагань Світоліна зіграє з переможицею поєдинку між росіянкою Євгенією Родіною і канадкою Ежені Бушар.