$39.39 €42.33
weather +16 Київ

У Чехії через COVID-19 достроково завершили футбольний чемпіонат. Одна з команд пішла на карантин

У Чехії через COVID-19 достроково завершили футбольний чемпіонат. Одна з команд пішла на карантин До моменту дострокового завершення турніру чемпіоном стала "Славія"

Уся команда "Опави" пішла на карантин через інфікування одного з її гравців.

Першу футбольну лігу Чехії достроково завершили через інфікування COVID-19 футболіста однієї з команд. Про це 24 липня повідомила пресслужба турніру.

Вся команда "Опави" пішла на карантин через інфікування одного з її гравців.

"Ми робили все можливе, щоб змагання було проведено за спортивним принципом. На жаль, через карантин в "Опаві" ми не можемо завершити сезон у строки, встановлені самими клубами", – заявив голова Асоціації футбольних ліг Чехії (LFA) Душан Свобода.

Футбольну першість країни перервали в середині березня і поновили наприкінці травня. До моменту дострокового завершення турніру чемпіоном стала "Славія". Також місце в кваліфікації Ліги чемпіонів здобула "Вікторія Пльзень".

Цьогоріч жодна з команд не покине чемпіонат, оскільки його розширять до 18 команд. До нинішніх 16 клубів додадуться "Пардубіце" та "Збройовка" із Брно, які посіли перші два місця у другому дивізіоні.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

До 25 липня у світі коронавірусом заразилося 15,73 млн осіб, 640 тис. із них померли, понад 9 млн одужало.

У Чехії зафіксували 15,1 тис. випадків інфікування, 369 осіб померли.